Visoka tehnička škola strukovnih studija u Novom Sadu Konačna rang lista za upisni rok Septembar 2018/2019 Mašinsko inženjerstvo. Rb. Šifra Prezime (I

Комисија за рангирање кандидата пријављених на конкурс за упис у прву годину основних академских студија за стицање стручног назива ДИПЛОМИРАНИ ПСИХОЛ

Р е п у б л и к а С р б и ј а КРИМИНАЛИСТИЧКО-ПОЛИЦИЈСКА АКАДЕМИЈА Бр. Б е о г р а д РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА (АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ КРИМИНАЛИСТИКЕ) Јануа

Коначна ранг листа - Комисија за рангирање кандидата пријављених на конкурс за упис у прву годину основних академских студија у првом уписном року, на

Microsoft Word - p-akademske

Microsoft Word - Jun 2019 akademske.docx

Microsoft Word - p3-jun 2019 aka

РЕЗУЛТАТИ КОНКУРСА ЗА ДОДЕЛУ СТИПЕНДИЈА УЧЕНИЦИМА СРЕДЊИХ ШКОЛА НА ТЕРИТОРИЈИ ОПШТИНЕ КУРШУМЛИЈА У ШКОЛСКОЈ 2018/2019 ГОДИНИ УЧЕНИЦИ КУРШУМЛИЈСКО-ПОДУ

АНГАЖОВАЊЕ НАСТАВНИКА И САРАДНИКА У ЗИМСКОМ СЕМЕСТРУ ШКОЛСКE 2009/10. ГОДИНЕ СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ: МАШИНСКО ИНЖЕЊЕРСТВО - основне академске студије I ГОД

Microsoft Word - Jun 2019 akademske

vspss-vranje-upis upisni-rok-konacna-lista

На основу члана 30

Универзитет у Београду Правни факултет Распоред термина по испитима и наставницима Испитни рок: ОАС Септембар 2018/ година студија

Јединствена ранг листа - Комисија за рангирање кандидата пријављених на конкурс за упис у прву годину основних академских студија у првом уписном року

КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА ученица за пријем у дом школске 2018/2019. године БР. ПРЕЗИМЕ (име родитеља) ИМЕ ШКОЛА РАЗРЕД БОДОВИ 1 Зорић Саша Јелисавета Музичк

Базе података 1 - СИ - јануар Р.Б. Индекс Презиме и име Лаб 1 (макс 1) Лаб 2 (макс 3) Лаб 3 (макс 3) Лаб 4 (макс 3) Колоквијум 1 - редовни - Ко

РЕПУБЛИКА СРБИЈА АУТОНОМНА ПОКРАЈИНА ВОЈВОДИНА ГРАД ПАНЧЕВО ГРАДСКА УПРАВА Редни број Редни број месец Јул Инвеститор Место градње Врста објекта Број

СПИСАК НЕИСПРАВНИХ ПРИЈАВА Студије: Школска година: Испитни рок: Основне академске 2017/2018 Јануарски Списак неисправних пријава Миљан (Драган)

Кг.2 Судије које краду имовину Р.Србије на основу правноснажних одлука суда Данијела Николић, судија Општинског суда у Нишу Кг.1.2 3Р.460/02 Новица Ст

ОБАВЕШТЕЊЕ О ПОЛАГАЊУ ИСПИТА ЗА СТИЦАЊЕ ПРОФЕСИОНАЛНИХ ЗВАЊА ОВЛАШЋЕНИ РЕВИЗОР И ОВЛАШЋЕНИ ИНТЕРНИ РЕВИЗОР, ПО ПРОГРАМИМА КОМОРЕ У МАЈСКОМ ИСПИТНОМ РО

ЛИСТА ДЕЛЕГАТА СУПЕР ЛИГЕ

ФУДБАЛСКИ САВЕЗ МАЧВАНСКОГ ОКРУГА Шабац,M.Обилића2,П.Фах 156;Teл/фaкс 015/ , Мат.бр.: ; ПИБ: ; Рачун:

Microsoft Word - ?????? ????? jun 17 _1_.docx

Бр

СПИСАК НЕИСПРАВНИХ ПРИЈАВА Студије: Школска година: Испитни рок: Основне академске 2013/2014 Јунски Списак неисправних пријава Милан (Драгомир)

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА НАСТАВНИ ПРЕДМЕТ ОТВОРЕНА ВРАТА ДАН СМЕНА РЕДНИ БРОЈ ЧАСА 1 Јасмина Радосављевић Српски језик и књиж. понедељак парна 2,час.

МЕЂУОКРУЖНИ ОДБОЈКАШКИ САВЕЗ КРАГУЈЕВАЦ Србија, Крагујевац, Краља Aлександра I Kарађорђевића бр. 56, пошт. фах 155 Tел/факс: 034/ , мобилн

UF_RasporedSedenjaPoSalama

Универзитет у Београду Учитељски факултет СПИСАК КАНДИДАТА ЗА ПРОВЕРУ СПОСОБНОСТИ Љутице Богдана јун год. I група 9 00 Говорне способност

SAVEZ SRBIJE ZA BODY BUILDING, FITNESS, BODY FITNESS I AEROBIK SAVEZ SRBIJE ZA BODY BUILDING, FITNESS, BODY FITNESS I AEROBIK Rezultati sa takmičenja:

петак ( ) сале 25, 26 и 26б 8:00 Индекс Презиме и име Потпис Демонстратор Поени 2012/0533 Богдановић Немања 2013/0539 Лековић Ива 2013/0653

Универзитет у Београду Медицински факултет у Београду Записник о полагању испита Предмет: Написати, објавити, презентовати и вредновати научно Група:

Microsoft Word - E-DNEVNIK - Međunarodno javno pravo Preliminarni rezultati.doc

Записник Универзитет у Нишу, Технолошки факултет у Лесковцу ЗАПИСНИК О ПОЛАГАЊУ ИСПИТА Предмет: (1002) МАТЕМАТИКА 1 Студије: Основне академске Школска

Комисија за рангирање кандидата пријављених на конкурс за упис у прву годину основних академских студија за стицање стручног назива ДИПЛОМИРАНИ ФИЛОЛО

Двадесети сусрети радника Електропривреде РС РАСПОРЕД ТАКМИЧЕЊА Бања Врућица, јун године

Microsoft Word - Dopuna jun 2019 akademske

ПРВЕНСТВО ВОЈВОДИНЕ – ПИОНИРИ ('93 и млађе)

______________________________________________________________________________________________________________________________

Универзитет у Београду Медицински факултет у Београду Испитни рок: октобарски рок СА 2017/18 Записник о полагању испита Датум: -- Датум штампања: 21.0

Microsoft Word - BILTEN br. 6 I RLS za 2015._ godinu

РЕЛУВЛТЛКА СРБИЈА»Л1С<ЖАП0ЉвПРИВ«ДИ0-ИРКРАИ65НМЖввА СТРУКО.аИМХСТУДИЈД О??- п Р О К У П Љ Е 20 Ј8.ГО& КОНАЧНА РАНГ-ЛИСТА ПРИМЉЕНИХ КАНДИДАТА У I УПИСН

СВЕЧАНA ДОДЕЛA ДИПЛОМА Дана године у 13,00 сати у Амфитеатру Факултета одржаће се свечана додела диплома студентима основних и основних ак

Microsoft Word - termini ispita - doktorske sa ucionicama- (1)

BILTEN PRVENSTVO BEOGRADA U KUGLANJU ZA OSOBE SA INVALIDITETOM BEOGRAD,

СПИСАК СТУДЕНАТА МАСТЕР АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА У ШКОЛСКОЈ 2017/2018. ГОДИНИ (први пут уписани) Мастер учитељ (I година) 1. Златановић М. Дијана I-1/2017-M

Резултати пријемног испита из опште информисаности године Број пријаве Презиме име (име родитеља) Бодови 5011 Алемпић Вук (Стеван)

Група СПИСАК СТУДЕНАТА КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ КОЛОКВИЈУМ ИЗ ПРЕДМЕТА УПРАВЉАЧКО РАЧУНОВОДСТВО ШКОЛСКЕ 2017/18. ГОДИНЕ Р. бр. Презиме, име родитеља, име Број

Република Србија мора овако, УНИВЕРЗИТЕТ У НИШУ мора овако, ЕКОНОМСКИ ФАКУЛТЕТ мора овако, Бр мора овако, Ниш мора овако, Коначна

Microsoft Word - PRELIMINARNA RANG LISTA PRVA GODINA 2012.doc

Microsoft Word - Anagazovanje_nastavnici_0809.doc

GLASNIK OP[TINE GORWI MILANOVAC ГОДИНА X XI БРОЈ 13 7.ЈУН ГОДИНЕ Цена овог броја је 50 динара Годишња претплата је динара АКТА СК

Подела испитивача по принципу пар-непар I ГОДИНА ознака испитивачи Основи економије Финансијско рачуноводство Управљање ресурсима предузећа НГ ДП МЏ Т

Microsoft Word - BILTEN br. 3 I RLS za godinu A

КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА ЗА УПИС НА СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ АРХИТЕКТУРА У ШКОЛСКОЈ 2019/20. РБ БП ПРЕЗИМЕ (ИМЕ РОДИТЕЉА) ИМЕ Општи успех I II III IV Мерила за изб

СПИСАК НЕИСПРАВНИХ ПРИЈАВА Студије: Школска година: Испитни рок: Основне академске 2014/2015 Јунски Списак неисправних пријава Стефан (Славиша)

ИНЖЕЊЕРСКА КОМОРА СРБИЈЕ

Табела Број ненаставних радника стално запослених на Електротехничком факултету у Београду у оквиру одговарајућих организационих јединица Р. б.

Висока школа електротехнике и рачунарства струковних студија Београд Комисија за решавање социјалних молби студената, формирана одлуком Савета, примил

РЕХАБИЛИТАЦИЈА ЗА 2019 ГОДИНУ ЗА ЗАПОСЛЕНЕ У ДИРЕКЦИЈИ РБ,, КОЛУБАРА'' И ОЦ,, ПРОЈЕКТ'' РЕДНИ БРОЈ ИМЕ ДЕО МАТИЧНИ БРОЈ НАПОМЕНА СОКО БАЊА I смена 16.

FUDBALSKI SAVEZ REPUBLIKE SRPSKE PODRUČNI FUDBALSKI SAVEZ GRADIŠKA PODRUČNA LIGA GRADIŠKA BILTEN Broj godine

Microsoft Word - ????????? 15-16

Ред

РАНГ листа БП ПРЕЛИМИНАРНА РАНГ ЛИСТА КАНДИДАТА У ПРВОМ УПИСНОМ РОКУ ЗА УПИС У ПРВУ ГОДИНУ ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА ЕКОНОМСКОГ ФАКУЛТЕТА У НИШУ У Ш

СПИСАК СТУДЕНАТА ФАКУЛТЕТА ТЕХНИЧКИХ НАУКА У НОВОМ САДУ МАШИНСТВО КОЈИ СУ СЛУШАЛИ ПРЕДМЕТ МАШИНСКИ ЕЛЕМЕНТИ СА ФОНДОМ ЧАСОВА 4+4, ШКОЛСКЕ 2016/2017 РЕ

СПИСАК СТУДЕНАТА ЗА ИЗБОРЕ ЗА СТУДЕНТСКИ ПАРЛАМЕНТ Редни број ниво студија година студија центар основне академске прва година Ниш основ

На основу члана 13 тачка 6 Правила о раду Олимпијског комитета за раднички спорт и организовање 12. СОРВ, Одлуке о "Првенству Војводине 2017 и других

Microsoft Word - rezultati testa 2011[k]-1

Microsoft Word - Dopuna jun 2019 informatika

Р Е З У Л Т А Т И И С П И Т А Висока пословна школа струковних студија у Блацу (назив високошколске установе) (седиште) Назив студијског програма: Рач

Универзитет у Новом Саду Правни факултет у Новом Саду Страна 1 од 3 Конкурсни број Име и презиме кандидата РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА Успех у

Универзитет у Нишу, Економски факултет у Нишу СПИСАК ЗА ПОЛАГАЊЕ КОЛОКВИЈУМА Предмет: (4121) ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК III Студије: Основне академске Школска год

Microsoft Word - April 2019 strukovne.docx

Microsoft PowerPoint - BILTEN br

SPISAK SERTIFIKOVANIH ZAVARIVAČA ZA v2

СПИСАК НЕИСПРАВНИХ ПРИЈАВА Студије: Школска година: Испитни рок: Основне академске 2015/2016 Јануарски Списак неисправних пријава Драган (Ненад)

Р Е З У Л Т А Т И И С П И Т А Висока пословна школа струковних студија у Блацу (назив високошколске установе) (седиште) Назив студијског програма: Мен

Транскрипт:

DONIC лига -. турнир за ранг листу, Београд ветерани +5 презиме и име ранг група екипа место Бритка Звонимир - Јовановић Цеца - Станић Ђорђе - 4 Деврња Драган 4 4-5 Милутиновић Аца 6 5-6 Петровић Дејан 7 6-7 Миленковић Славиша 8 7-8 Милићевић Бата 9 8-9 Прокић Боро 9- Тинтор Давор - Веселиновић Зоран 5 - Главашки Милутин - Илић Предраг 6-4 Митровић Милан 7 4-5 Лучић Марко 5-6 Гајић Борисав 8 6-7 Вуковић Владан 6-8 Брајић Предраг 9 5-9 Илић Ненад 4- Белингар Даца 8 - Ћурић Мирослав 4 - Чворовић Зоран 6 - Ђорђевић Драган 5 9-4 Михаиловић Десимир 7-5 Мађер Зденко 7-6 Слијепчевић Владимир 6-7 Вигњевић Зоран 4 8-8 Трунић Жарко 5-9 Лазаревић Мирослав 5 - Јелача Мирослав 6-4 Маринковић Аца 9 - Бојчић Драгиша 45 - Безег Тибор 4-4 Броз Јозеф 5 5-5 Миленковић Живадин 54-6 Иванчев Ненад 56 7-7 Драгин Горан 55-8 Темелков Ристо 57 8-9 Шћепановић Владимир 5 6-4 Прља Драган 65 4-4 Васић Драган 74 4-4 Петровић Бобан #N/A 9-4 Такач Раде #N/A - 44 Симеуновић Тома 79-45 Вучетић Жико #N/A - 46 Петровић Александар #N/A - 47 Миленковић Драган 7 6-48 Антонић Славко #N/A 5-49 Трајковић Горан 6 4-

група бр. играч 4 победе порази место пласман групе - Бритка Звонимир Бритка Звонимир - Маринковић Аца Маринковић Аца - Миленковић Живад Миленковић Живадин rezultat set set set set 4 set 5 set 6 set 7 Маринковић Аца Миленковић Живад Бритка Звонимир Маринковић Аца Миленковић ЖивадБритка Звонимир група бр. играч 4 победе порази место пласман групе - Јовановић Цеца Јовановић Цеца - Бојчић Драгиша Драгин Горан - Драгин Горан Бојчић Драгиша rezultat set set set set 4 set 5 set 6 set 7 Бојчић Драгиша Драгин Горан Јовановић Цеца Бојчић Драгиша Драгин Горан Јовановић Цеца група бр. играч 4 победе порази место пласман групе - Станић Ђорђе Станић Ђорђе - Лазаревић Миросла Безег Тибор - Безег Тибор Лазаревић Мирослав rezultat set set set set 4 set 5 set 6 set 7 Лазаревић МирослаБезег Тибор Станић Ђорђе Лазаревић Миросла Безег Тибор Станић Ђорђе група 4 бр. играч 4 победе порази место пласман групе 4 4- Деврња Драган Деврња Драган 4- Васић Драган Трајковић Горан 4- Трајковић Горан Васић Драган rezultat set set set set 4 set 5 set 6 set 7 Васић Драган Трајковић Горан Деврња Драган Васић Драган Трајковић Горан Деврња Драган

група 5 бр. играч 4 победе порази место пласман групе 5 5- Милутиновић Аца Милутиновић Аца 5- Трунић Жарко Трунић Жарко 5- Броз Јозеф Броз Јозеф rezultat set set set set 4 set 5 set 6 set 7 Трунић Жарко Броз Јозеф Милутиновић Аца Трунић Жарко Броз Јозеф Милутиновић Аца група 6 бр. играч 4 победе порази место пласман групе 6 6- Петровић Дејан Петровић Дејан 6- Слијепчевић Влади Шћепановић Владимир 6- Шћепановић Влади Слијепчевић Владимир rezultat set set set set 4 set 5 set 6 set 7 Слијепчевић ВладиШћепановић Владим Петровић Дејан Слијепчевић Владим Шћепановић Влади Петровић Дејан група 7 бр. играч 4 победе порази место пласман групе 7 7- Миленковић Славиша Миленковић Славиша 7- Мађер Зденко Мађер Зденко 7- Иванчев Ненад Иванчев Ненад rezultat set set set set 4 set 5 set 6 set 7 Мађер Зденко Иванчев Ненад Миленковић СлавишМађер Зденко Иванчев Ненад Миленковић Славиш група 8 бр. играч 4 победе порази место пласман групе 8 8- Милићевић Бата Милићевић Бата 8- Вигњевић Зоран Темелков Ристо 8- Темелков Ристо Вигњевић Зоран rezultat set set set set 4 set 5 set 6 set 7 Вигњевић Зоран Темелков Ристо Милићевић Бата Вигњевић Зоран Темелков Ристо Милићевић Бата

група 9 бр. играч 4 победе порази место пласман групе 9 9- Прокић Боро Прокић Боро 9- Ђорђевић Драган Ђорђевић Драган 9- Петровић Бобан Петровић Бобан rezultat set set set set 4 set 5 set 6 set 7 Ђорђевић Драган Петровић Бобан Прокић Боро Ђорђевић Драган Петровић Бобан Прокић Боро група бр. играч 4 победе порази место пласман групе - Тинтор Давор Тинтор Давор - Михаиловић Десим Михаиловић Десимир - Вучетић Жико Вучетић Жико rezultat set set set set 4 set 5 set 6 set 7 Михаиловић Десим Вучетић Жико Тинтор Давор Михаиловић Десими Вучетић Жико Тинтор Давор група бр. играч 4 победе порази место пласман групе - Веселиновић Зоран Ћурић Мирослав - Ћурић Мирослав Веселиновић Зоран - Петровић Александ Петровић Александар rezultat set set set set 4 set 5 set 6 set 7 Ћурић Мирослав Петровић Александ Веселиновић ЗоранЋурић Мирослав Петровић АлександВеселиновић Зоран група бр. играч 4 победе порази место пласман групе - Главашки Милутин Главашки Милутин - Чворовић Зоран Чворовић Зоран - Такач Раде Такач Раде rezultat set set set set 4 set 5 set 6 set 7 Чворовић Зоран Такач Раде Главашки Милутин Чворовић Зоран Такач Раде Главашки Милутин

група бр. играч 4 победе порази место пласман групе - Илић Предраг Белингар Даца - Белингар Даца Илић Предраг - Симеуновић Тома Симеуновић Тома rezultat set set set set 4 set 5 set 6 set 7 Белингар Даца Симеуновић Тома Илић Предраг Белингар Даца Симеуновић Тома Илић Предраг група 4 бр. играч 4 победе порази место пласман групе 4 4- Митровић Милан Митровић Милан 4- Илић Ненад Илић Ненад 4- Прља Драган Прља Драган rezultat set set set set 4 set 5 set 6 set 7 Илић Ненад Прља Драган Митровић Милан Илић Ненад Прља Драган Митровић Милан група 5 бр. играч 4 победе порази место пласман групе 5 5- Лучић Марко Лучић Марко 5- Брајић Предраг Брајић Предраг 5- Антонић Славко Антонић Славко rezultat set set set set 4 set 5 set 6 set 7 Брајић Предраг Антонић Славко Лучић Марко Брајић Предраг Антонић Славко Лучић Марко група 6 бр. играч 4 победе порази место пласман групе 6 6- Гајић Борисав 6- Вуковић Владан 6- Миленковић Драган 6-4 Јелача Мирослав Јелача Мирослав Гајић Борисав Вуковић Владан Миленковић Драган Јелача Мирослав Миленковић Драган rezultat Гајић Борисав Вуковић Владан Јелача Мирослав Вуковић Владан Миленковић ДраганГајић Борисав Јелача Мирослав 4 Миленковић Драган Гајић Борисав 4 Вуковић Владан set set set set 4 set 5 set 6 set 7

Бритка Звонимир Михаиловић Десимир Темелков Ристо 4 6 Илић Предраг 5 9 Тинтор Давор 6 Ђорђевић Драган 7 Веселиновић Зоран 8 8 Прокић Боро 9 5 Главашки Милутин Илић Ненад Симеуновић Тома Ћурић Мирослав Лучић Марко 4 Шћепановић Владимир 5 Драгин Горан 6 4 Деврња Драган 7 Станић Ђорђе 8 Трунић Жарко 9 Мађер Зденко 4 Јелача Мирослав Петровић Дејан Трајковић Горан Брајић Предраг 4 6 Милутиновић Аца 5 7 Милићевић Бата 6 Безег Тибор 7 Чворовић Зоран 8 Миленковић Славиша 9 5 Митровић Милан Маринковић Аца Миленковић Драган Јовановић Цеца Бритка Звонимир Илић Предраг Тинтор Давор Прокић Боро Главашки Милутин Ћурић Мирослав Лучић Марко Деврња Драган Станић Ђорђе Јелача Мирослав Петровић Дејан Брајић Предраг Милићевић Бата Миленковић Славиша Митровић Милан Јовановић Цеца Бритка Звонимир Прокић Боро Главашки Милутин Лучић Марко Станић Ђорђе Петровић Дејан Миленковић Славиша Јовановић Цеца Бритка Звонимир Главашки Милутин Станић Ђорђе Јовановић Цеца Бритка Звонимир Бритка Звонимир Јовановић Цеца Београд, 6... Бритка

R.-4. место 7.-. место R 9.-. место 5.-8. место Михаиловић Десимир Михаиловић Десимир Темелков Ристо Темелков Ристо Ђорђевић Драган Ђорђевић Драган Ђорђевић Драган Веселиновић Зоран 4 Веселиновић Зоран Веселиновић Зоран 5 Илић Ненад Илић Ненад Симеуновић Тома 6 Симеуновић Тома Илић Ненад 7 Шћепановић Владимир Шћепановић Владимир 4 Драгин Горан 8 Драгин Горан Драгин Горан 9 Трунић Жарко Мађер Зденко Трајковић Горан Милутиновић Аца Безег Тибор 4 Чворовић Зоран 5 Маринковић Аца 6 Миленковић Драган Трунић Жарко 5 Мађер Зденко Милутиновић Аца Трајковић Горан Милутиновић Аца 6 Трајковић Горан Чворовић Зоран Миленковић Драган Безег Тибор 7 Миленковић Драган Маринковић Аца 8 Маринковић Аца R.-6. место 9.-. место Илић Предраг Тинтор Давор Ћурић Мирослав 4 Деврња Драган 5 Јелача Мирослав 6 Брајић Предраг 7 Милићевић Бата 8 Митровић Милан Илић Предраг Деврња Драган Јелача Мирослав Митровић Милан R - играчи који изгубе у. колу главне табле - по редоследу по којем су у главној табли R - играчи који изгубе у. колу R табле - по редоследу по којем су у R табли R - играчи који изгубе у. колу главне табле - по редоследу по којем су у главној табли Београд, 6... Бритка

Такач Раде 4 6 4 Антонић Славко 5 9 Гајић Борисав Петровић Александар Вучетић Жико Петровић Бобан 6 Вигњјевић Зоран 7 Иванчев Ненад 8 Лазаревић Мирослав Васић Драган Бојчић Драгиша Прља Драган Миленковић Живадин 5 Броз Јосеф Вуковић Владан 7. -4. место 5. -6.. место Гајић Борисав Васић Драган Слијепчевић Владимир Слијепчевић Влади Васић Драган Вуковић Владан Антонић Славко Вигњевић Зоран Лазаревић Миросла Миленковић Живад Гајић Борисав Лазаревић Миросла Вуковић Владан 4. место. место Лазаревић Мирослав Вуковић Владан Лазаревић Мирослав Петровић Александар Вучетић Жико Петровић Александ Петровић Алексан 4 Петровић Бобан Иванчев Ненад Петровић Бобан Такач Раде 5 Бојчић Драгиша Прља Драган 6 Прља Драган Такач Раде 7 8 Такач Раде Броз Јосеф Такач Раде Београд, 6... Бритка